AO Domžale
AO Domžale
Domov | Osebni podatki | Včlanitev | Neprebrana sporočila | Člani | Iskanje | Pogosta vprašanja (FAQ)
Uporabniško ime:
Geslo:
 
 Vsi forumi
 Vzponi članov AO Domžale
 Debelakova - V. Mojstrovka
 Nova tema  Odgovorite na temo
 
Avtor Tema  
jurep
Advanced Member


238 sporočil
Poslano - 07/08/2017 :  08:38:03  Informacije o pošiljatelju  Pišite pošiljatelju  Obiščite domačo stran, ki jo ima jurep  Odgovorite s citatom
V soboto sva s Kosirnikom že rano zarinila proti Vršiču. Cilj je bila Debelakova v Veliki Mojstrovki. Izkazalo se je, da nisva samo midva imela tega cilja za ta dan, saj smo ob 5.30 na parkirišču bile 3 naveze z istim ciljem. A na koncu smo se kar lepo razporedili in smo brez pretiranega čakanja bili en drugemu minimalno v napoto. Ker se je zjutraj treba ogreti sem seveda zanalašč pozabil čelado v avtu tako, da sem potem lahko malo potreniral še gorski tek. Ni mi blo všeč preveč :).

Smer sama je super, res je dobro nabita in je tako potreba po dodatnem varovanju minimalna. Le v detajlu smeri ni bilo ničesar notr, predvidevam da zato ker smo zarinili v zadnji del smeri po levem in ne po desnem grabnu :). Po moji laični oceni je bil tako detajl kakšen + ali dva težji, ampak je bilo vsega "težkega" le par metrov. Drugače pa dokaj kompaktna skala in ene lepših trojk za zaključek smeri

Časovnica je bila podrobno izdelana in sva se jo kljub mojemu obiranju držala do minute :)

Smer Debelakove, IV+, IV, 450m, 5ur

pa še nekaj slik
https://goo.gl/photos/1zE86mtKZtHYKajK9

Spremenil(a) - jurep dne 07/08/2017 08:44:05

   
 Nova tema  Odgovorite na temo
Hitri skok :
AO Domžale Andrej Pečjak Pojdite na vrh strani
Snitz Forums 2000