AO Domžale
AO Domžale
Domov | Osebni podatki | Včlanitev | Neprebrana sporočila | Člani | Iskanje | Pogosta vprašanja (FAQ)
Uporabniško ime:
Geslo:
 
 Vsi forumi
 Vzponi članov AO Domžale
 Kogel, Križevnik in Pune bombe
 Nova tema  Odgovorite na temo
 
Avtor Tema  
Blaž
Novi član


1 sporočil
Poslano - 28/05/2017 :  22:33:23  Informacije o pošiljatelju  Pišite pošiljatelju  Odgovorite s citatom
Ta teden sem prvič plezal v hribih, tako da je mogoče čas za mojo prvo objavo na tem forumu.
V ponedeljek sva s Tjašo Jelovčan splezala Spominsko smer Tine Jakofčič v Koglu(VIII+/VIII, V-VI, 220m). Po dveh bolj študijskih dnevih sem v četrtek na Čreti preplezal Pune bombe v ovinek, 8a+, v petek pa spet v hribe. Tokrat v Križevnik, kjer sva splezala Posmeh sivini(7a+, 210m).
Same super smeri, za boljšo psiho v hribih bo pa treba še kaj splezat...
Ogo
Advanced Member


185 sporočil
Poslano - 29/05/2017 :  08:53:48  Informacije o pošiljatelju  Pišite pošiljatelju  Odgovorite s citatom
Madoniš, sploh ne znam prebrat teh cifer. Raje ne pomislim, kaj bo, ko boš še psiho natreniral. Poklon!

lp

MatejPojdite na vrh strani

AndrejP
Forum Admin


337 sporočil
Poslano - 29/05/2017 :  09:51:31  Informacije o pošiljatelju  Pišite pošiljatelju  Obiščite domačo stran, ki jo ima AndrejP  Odgovorite s citatom
Bravoo, mi ta stari bomo postali zakompleksani :) kakšni tečajci ste to???

Andrej P.Pojdite na vrh strani

Aleš
Senior Member


82 sporočil
Poslano - 05/06/2017 :  22:06:14  Informacije o pošiljatelju  Pišite pošiljatelju  Odgovorite s citatom
Blaž, a kaj več ni šlo? Dej se mal bolj potrudi no...;-)

seveda se šalim...kot je že Ogo omenil...kaj šele bo, ko bo psiha na mestu...samo tako naprej, predvsem pa pamet v roke

lpa

Pojdite na vrh strani

   
 Nova tema  Odgovorite na temo
Hitri skok :
AO Domžale Andrej Pečjak Pojdite na vrh strani
Snitz Forums 2000